Астрологія і медицина


Міністерство охорони здоровья України

Житомирське фармацевтичне училище

ім. Г.С. Протасевича

Фармакологія

Реферат: Астрологія і медицина.

2001р.

“Лікар, який не знає астрології, не зможе вдало користуватися медичною наукою,”- писав батько медицини Гіпократ.

“Космічні випромінювання, що йдуть від всіх небесних тіл, охоплюють всю біосферу, проходять всю її і все в ній,”- це слова академіка В. І.Вернадського.

Яким чином звязані тіло людини і сама людина з далекими і невідомими тілами Всесвіту? Життя на Землі є результатом взаємодії різних космічних факторів, закони Космосу єдині для всіх. Кожна точка Всесвіту зберігає в собі інформацію про Всесвіт. А кожна людина і є цією точкою.

Наша Сонячна Система – тільки частина єдиної системи, що називається Всесвітом, крім того – це єдиний живий організм, головними органами якого є планети, що виробляють власну енергію.

Місяць – це найближча до Землі планета. Вона має помітний вплив на всі процеси, в яких присутня рідина. Проходження Місяця по знаках Зодіака може підказати нам, що можна і не можна робити, яка частина організму ослаблена, а яка сильна.

На положення Місяця в знаках Зодіака треба орієнтуватися і при виборі метода лікування (операція, прийом ліків, процедура).

Місяць в знаку Козерога.

Забороняються процедури, пов’язані з жовчним міхуром, з обміном речовин, з шкірою. Найбільш вразливі кістки. Забороняються всі процедури, пов’язані з зубами (лікування, видалення, протезування) і з хребтом. В цей час рекомендовані процедури, пов’язані з шлунком і діафрагмою. Можна сходити в гості, ресторан. Час підходить для операцій на шлунку, лікування гастритів, виразкової хвороби шлунку. Рекомендується дихальна гімнастика.

Місяць в знаку Водолія.

Протипоказані всі операції на суглобах, процедури пов’язані з ногами, лікування артритів, нервової системи, органів чуття, очних захворювань. Можна лікувати серце, серцево-судинну систему, оновлювати кров. Рекомендуються різні фізичні вправи.

Місяць в знаку Риб.

В ці дні небезпечно пити багато рідини(особливо алкоголь), тому що цей знак пов’язані з нирками. Підвищена небезпека алергії. Заборонені операції і процедури на органах чуття, на печінці і ногах. З’являється небезпека грибкових захворювань, забороняється масаж ніг, водні процедури, прийом наркотичних засобів, лікарських препаратів. Можна проводити операції на черевній порожнині, виводити шлаки, очисні процедури, але не водні, можна голодати.

Місяць в знаку Овна.

Стає вразливою голова, тому забороняються всі операції на обличчі, особливо, якщо це новолуння. Не можна рвати зуби, стригти волосся, проводити маніпуляції на вухах. Краще всього стригтися, коли Місяць росте, але не в знаку Овна. Не можна напружувати зір, бо стає слабким очне дно (особливо, коли Місяць в останній фазі). Тому в ці дні треба менше читати. Вважається, що в ці дні добре працюють нирки, тому що протилежний Овну знак- Веси – пов’язанний з нирками. Тому всі операції і процедури, пов’язані з нирками, можна проводити в цей день.

Місяць в знаку Тільця.

Стає вразливим горло і вся ендокринна система. Не можна в цей час проводити операції на шиї і горлі. Коли Місяць знаходиться в знаку Тільця, горло сильно перевантажено, і крім того, є підвищена чутливість людини до продуктів харчування. Тому у цей час не варто їсти що попало. Але голодувати теж не можна – треба вживати добру їжу і сидіти на дієті. Коли Місяць в знаку Тільця можна проводити операції і процедури на статевих органах. Але забороняється діяти на органи ендокринної системи, залози внутрішньої секреції.

Місяць в знаку Близнюків.

Протипоказані всі процедури на легенях крім виключних випадків ; протипоказані всі дихальні вправи, тому що легені ослаблені. В ці дні може виникнути утруднення дихання і задишка, також таке положення Місяця дає сильну реакцію на забруднення повітря. В ці дні дозволені всі кровоочистні процедури, прийом ліків для лікування крові і печінки. В цей час також вразливі плечі і руки, якими керують Близнюки.

Місяць в знаку Рака.

Вразливим є шлунок. При цьому кислотність шлункового соку підвищується у людей денного народження і знижується у людей нічного народження. Забороняються операції на шлунку, всі види біоенергетичного лікування, вживання спиртних напоїв і хімічних препаратів. Можна проводити процедури по виведенню каменів і шлаків. Через те що Козеріг протилежний Раку, то саме в ці дні краще всього проводити процедури очищення від відкладів солей. Дозволяється видаляти та лікувати зуби, вставляти зубні протези. Можна проводити операції і профілактичні процедури на ногах, колінах, сухожиллях.

Місяць в знаку Лева.

В цей час вразливе серце. Не можна його перевантажувати, бо є небезпека виникнення інфаркта чи серцевої недостатності. В ці дні людина чутлива до різних радікулітів. Заборонені операції в районі спини і грудної клітини. Взагалі, в цей час треба економити фізичні сили. Можна проводити лікування всіх серцево – судинних захворюваннь і хвороб нервової системи (судоми, тремтіння). Рекомендується лікування хвороб литок ніг, захворювань суглобів і хвороб органів дихання.

Місяць в знаку Діви.

Вразливі кишечник і шлунково-кишковий тракт ( крім прямої кишки) . Заборонені операції на черевній порожнині. Можна проводити процедури по очищенню крові і печінки, а також лікувати шкіряні хвороби. Цей час дуже сприятливий для проведення косметичних процедур і підготовки до пластичних операцій. Самі операції треба проводити, коли Місяць перейде до знаку Терезів.

Місяць в знаку Терезів.

Вразливі нирки, ендокринна система і підшлункова залоза. Хворі панкреатитом і діабетом в ці дні повинні бути особливо обережні. Проте можна робити пластичні операції, виривати зуби, лікувати вуха. Починати скидати зайву вагу також краще всього в цей час.

Місяць в знаку Скорпіона.

Вразливі статеві органи. Тому краще всього в ці дні не перевантажувати сексуальну сферу. Крім того не рекомендується вживати гостру їжу. Час сприяє лікуванню ендокринної системи, горла, верхніх дихальних шляхів. Можна видаляти гланди, аденоїди, лікувати гайморити, риніти.

Місяць в знаку Стрільця.

В цей час протипоказано лікування хвороб крові і печінки. Заборонені операції на печінці, жовчному міхурі, переливання крові, донорські процедури. Дозволяються операції та процедури пов’язані з легенями.Зараз ви читаєте: Астрологія і медицина